idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Trolul SCONCS LINDICOS LIBIDINOS-tatăl "coerenţei" la Bălăceanca -secţia furioşi

In jos

Trolul SCONCS LINDICOS LIBIDINOS-tatăl "coerenţei" la Bălăceanca -secţia furioşi Empty Trolul SCONCS LINDICOS LIBIDINOS-tatăl "coerenţei" la Bălăceanca -secţia furioşi

Mesaj Scris de Admin Mar Dec 31, 2019 10:41 am

Trolul SCONCS LINDICOS LIBIDINOS-tatăl "coerenţei" la Bălăceanca -secţia furioşi Moto_d14
e important să ai dovezi despre "mărturii certe " , dacă nu ai dovezi , fabulezi ,improvizezi
Trolul SCONCS LINDICOS LIBIDINOS-tatăl "coerenţei" la Bălăceanca -secţia furioşi D2610
Trolul SCONCS LINDICOS LIBIDINOS-tatăl "coerenţei" la Bălăceanca -secţia furioşi Diacon10

SCONCS LINDICOS aberînd cu graţie
• mama tiganca
• tata ungur (obligatoriu grof ungur când grofii "PLECATARĂ" după unirea din 1918)
• facultatea de istorie FF de trei ani
• PROFESOR DE ISTORIE COMUNISTA
Trolul SCONCS LINDICOS LIBIDINOS-tatăl "coerenţei" la Bălăceanca -secţia furioşi D2410
ÎN CEEA CE ÎL PRIVEŞTE eu am doar suspiciuni rezonabile :
• mă-sa era campioană la futut avînd cadenţă mai mare ca maşina de cusut
• ţiganii şi găzarii sondori  o sondau în toate orificiile din şi în toate poziţiile , mai ceva ca teroriştii lui Iliescu
• endevidul e produsul unui viol în grup asupra unei muieri sifilitice care era beată mangă când fu tăvălită în şanţ şi a efortului unei muşte de căcat de a transporta şi planta în uter un spermatozoid defect preluat din cur
SFAT BINE INTENŢIONAT
Sconcsule , marş înapoi la coteţ . în p...mă-tii , niet cultura , grohăitul nu ţine loc de loc de argumentaţie logică
BONUS
Trolul SCONCS LINDICOS LIBIDINOS-tatăl "coerenţei" la Bălăceanca -secţia furioşi Pupa_m10
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 992
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum