idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

O FI SCONCSUL , O FI MORSA DECREPITĂ - dintre cei doi siamezi halitori de căcat cui i-a fătat mintea perla de mai jos ? varianta SOFT

In jos

O FI SCONCSUL , O FI MORSA DECREPITĂ - dintre cei doi siamezi halitori de căcat cui i-a fătat mintea perla de mai jos ?  varianta SOFT Empty O FI SCONCSUL , O FI MORSA DECREPITĂ - dintre cei doi siamezi halitori de căcat cui i-a fătat mintea perla de mai jos ? varianta SOFT

Mesaj Scris de Admin Joi Ian 09, 2020 2:59 pm

O FI SCONCSUL , O FI MORSA DECREPITĂ - dintre cei doi siamezi halitori de căcat i-a fătat mintea perla de mai jos ?  varianta SOFT
O FI SCONCSUL , O FI MORSA DECREPITĂ - dintre cei doi siamezi halitori de căcat cui i-a fătat mintea perla de mai jos ?  varianta SOFT Basist12
la postarea
Pentru că morsa decrepită adoră poveştile cu nepoţi , nepoate

https://pateticodamnati.blogspot.com/2019/12/pentru-ca-morsa-decrepita-adora.html
O FI SCONCSUL , O FI MORSA DECREPITĂ - dintre cei doi siamezi halitori de căcat cui i-a fătat mintea perla de mai jos ?  varianta SOFT Cacati10
Nu ştiu care dintre cei doi siamezi halitori de căcat i-a fătat mintea perla de mai jos , dar , deşi le blochez mesajul care- i ireverenţios le răspund politicos
primim la redacţie :
sa-l futa in cur 100 de rusi pe ...dintosu. sa-l vezi ingropat in cimitir cu coroana la cap imi bag pwoala in fiita sugatoarea de puli.
RĂSPUNSUL NOSTRU ESTE :
BĂ , cretini halitori de căcat , nu vă mai agitaţi ca un coi în căldare
• văd că lingeţi paginile la unele din locaţiile mele
• acesta e un lucru bun , vă interesează şi vă doare
fiecare postare de a mea vă umple de ridicol şi în timp vă aduce prejudicii de imagine-râd internauţii de voi , de frose şi de inocentul orbete-cocoşat curist şi halitor de căcat şi cu curul
• băgaţi sub chelie : citiţi ce vreau eu să citiţi dar de comentat puteţi comenta doar pe blogul de căcat a sconcsului psihopat sau ca alternativă , în mizda curvelor ce v-a fătat
  - boilor , locaţiile mele sunt securizate- moderare , moderare , moderare îţi (vă) fac zilele amare
- lucrez cu contabilitate dublă
- varianta soft , autocenzurată , ca să nu vă ofer motiv de report la bloger.com şi la facebook , asta deoarece vă pricepeţi hrozav să vă daţi loviţi în aripioarele de porci solzoşi cum că sunteţi hărţuiţi , hărţui-v-ar Satana pe voi şi pe cei (cele) dragi vouă cu pwoula lui între măsele
- varianta hard unde vă răspund fără autocenzură (f-v-aş în gură? ? ) - acolo e ceva superfutai pentru voi

• informaţi-vă ce înseamnă efect de retorsiune *hai să vă ajut :
retorsiune sf [At: DN3 / P: ~si-u~ / Pl: ~ni / E: fr rétorsion] 1 Întoarcere împotriva cuiva a propriilor argumente.
- aţi zburdat nepermis de mult prin blogosferă -chiar dacă în spaţiul limitat plin de rahat al coteţului cu diaconi -defilînd cu jigniri şi cu un limbaj care ar face şi un ţigan să roşească de ruşine crezînd că nu veţi primi răngi în dinţi
- aţi vrut război ? aveţi război (linge-mi-aţi curul iermi ca voi , mătărînga şi un coi ) dar veţi juca după regulile mele
- am mai dresat eu tigri ai blogosferei care aveau verbul la ei şi imaginaţie bogată , nu ca nişte viermi ca voi
acum , răspund cu delicateţe şi imensă politeţe :
-->> -->> -->> venerabilei morse decrepite ( deţinătoare de kurve uzate şi  obosite )
@sa-l futa in cur 100 de rusi pe ...dintosu
- ţi-ai dat o dată în plus examenul de bestie cu mască umană
- poate că Yoko avea dreptate când yicea că s-ar impune nişte rugăciuni ale unor PREA CUVIOŞI CĂLUGĂRI ŞI PREOŢI ce au în mâini lumînări negre pentru sănătatea ta şi a familiei tale
@ sa-l vezi ingropat in cimitir cu coroana la cap
nu săpa groapa altuia că ă să pice balabusta balcîză  constipată şi kurva mică în ea
@ imi bag pwoala in fiita sugatoarea de puli.
fiica mea nu suge p...cum sug balabusta balcîză  constipată cea după pwoolă leşinată şi kurva mică
-->> -->> -->> SCONCSULUI  PUŢO-PALMIST LINDICOS
@sa-l futa in cur 100 de rusi pe ...dintosu
- NEGATIV
-oferta e valabilă doar pentru orbetele cocoşat ce mănîncă căcat în coteţul cu diaconi şi o ia la buci de la tac-su gratuit şi contra cost de la nişte turci
@ sa-l vezi ingropat in cimitir cu coroana la cap
să-l vezi tu pe orbetele cocoşat ce mănîncă căcat în coteţul cu diaconi şi o ia la buci de la tac-su gratuit şi contra cost de la nişte turci îngropat  lângă zdreanţa de mă-ta căreia altă persoană i-a plătit cheltuielile de înmormîntare şi la cărui înmormîntare nu ai avut decenţa să te duci ( vei fi fost ocupat cu vreun şantaj ? )
@ imi bag pwoala in fiita sugatoarea de puli.
- NEGATIV
poţi să-ţi bagi pwoala bleagă şi subţire ca tăieţelul doar în Morsa şi muieretul lui , în zdreanţa de mă-ta după ce o dezgropi şi  orbetele cocoşat ce mănîncă căcat în coteţul cu diaconi şi o ia la buci de la tac-su gratuit şi contra cost de la nişte turci

PS
Am mai şters două comentarii cretine ale Sconcsului ce repetă ca o placă de gramofon zgîrîiată mereu aceleaşi chestii cu blesteme şi intenţii agresive şi perverse să îmi sugă scula şi să mă pupe in cur cu botul lui plin de bale
PPS
adevăratele măciuci le veţi primi zilele următoare când timpul îmi va permite să redactez şi să postez varianta HARD
- LINGEŢI ZILNIC şi în mod repetat PAGINILE , ca să aflaţi când va fi publicată
-pînă atunci , pe rând ...
O FI SCONCSUL , O FI MORSA DECREPITĂ - dintre cei doi siamezi halitori de căcat cui i-a fătat mintea perla de mai jos ?  varianta SOFT Cacati11
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum