idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE

In jos

TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Empty TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE

Mesaj Scris de Admin Mar Ian 14, 2020 3:17 pm

conex :
TROLI : COMEDY SCONCS STAR & COMEDY FROSA STAR PE BANCHIZĂ ŞI ÎN SCONCS TERITORY ( ADENDĂ )

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro/t122-troli-comedy-sconcs-star-comedy-frosa-star-pe-banchiza-si-in-sconcs-teritory-adenda#138
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE 2_x_1_14
GOOGLE MAPS  E PENTRU OAMENI INTELIGENŢI ,NU PENTRU TROLI CRETINI ŞI PSIHOPAŢI
• cică Mihai Beltechi tel nr 0259 310 469 str.Pădurii nr 3A , com Tinca , jud.Bihor
Nicolaie Beltechi Buteni nr 888 , jud.Arad
Nicolaie Beltechi sat Ianoşda nr 222 , com Mădăras , jud.Bihor
Olimpia Beltechi Macea nr.nr 245 , jud.Arad
de multă vreme nu am mai râs cu atîta poftă ....se teleportează clădiri , cretinilor ???? 


  • nu mai am tel nr 0259 310 469 din 2013 când am renunţat la serviciile Telekom
    str.Pădurii din comuna Tinca a fost redenumită încă din 2003 deci nu poate figura pe google.maps în 2020


CE AVEM NOI AICI ? DOI MEGA DOBITOCI LA SUPERLATIV

TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Minti_10
se dă de către cei doi super detectivi următorul set de poze ;
foto 1
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE 110
foto 2
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE 310
foto 3
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE 210
foto 4
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE 13405111
foto 5
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE 011
Anonim ( o fi Morsa stînd cu limba între buci la lelea Frosa sau alt dobitoc din coteţul cu diaconi ? )
03.01.2020, 18:01
Anonim ( o fi Morsa stînd cu limba între buci la lelea Frosa sau alt dobitoc din coteţul cu diaconi ? )

vezi foto 2
03.01.2020, 18:01
Daca deschizi GM ai sa vezi ca sta intr-o bojdeuca. În curte e fii-su cu dintosul in brate. Au o dubă verde.
POPA CU BINOMUL  (recte SCONSUL cu limba între bucile orbetele - pitic cocoşat cu cocoaşă mai mare ca a cămilei )
• dacă tu îmi prezinţi o hartă Google maps unde figurează Tinca cu strada Pădurii nr 3 A . mă oblig să îţi foot frosele (şi curva bătrînă cu brâul de lână şi curva mică la care dai limbi în cur şi păsărică ) şi pe mă-ta
• dacă nu poţi face asta să ţi le footă câinii maidanezi şi măgarul de la stână
Tinca GOOGLE MAPS
https://www.google.ro/maps/place/Tinca/@46.7737533,21.8936916,13z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47461050a32143b9:0x4a3944f5f8d64f0f!8m2!3d46.7758753!4d21.9236177
03.01.2020, 18:08

Atentie la numar! Este Strada Pădurii nr.3! Adresa lui este Strada Pădurii nr.3a! Deci casa care era in construcţie la vremea aceea (2017!).
Dacă e să ţinem cont de adresa unde este alocat numărul de telefon al lui (TEXT EDITAT ) Beltechi Mihai din Tinca:
Sălaşul Răului se află la următoarea adresă: Strada Pădurii nr.3A, Tinca, Bihor (TEXT EDITAT )
• nu mai am tel nr 0259 310 469 din 2013 când am renunţat la serviciile Telekom
str.Pădurii din comuna Tinca a fost redenumită încă din 2003 deci nu poate figura pe google.maps în 2020
Tinca GOOGLE MAPS
https://www.google.ro/maps/place/Tinca/@46.7737533,21.8936916,13z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47461050a32143b9:0x4a3944f5f8d64f0f!8m2!3d46.7758753!4d21.9236177
(TEXT EDITAT ) vezi foto 1
Iată prima imagine: Se observă foarte clar numărul 3 dar şi însemnul "Câine rău":
Următoarea imagine:
Elementele ce pot fi luate in seamă sunt:
- individul ce ţine un copil în braţe
- o dubă Ford
- ghivecele atârnate în veranda casei dar şi în caricatura de foişor care se vede în dreapta imaginii.
Imaginile sunt din 2012 şi să luăm pe rând detaliile:
1. Individul ce ţine un copil în braţe - este mai mult ca sigur(TEXT EDITAT ). O astfel de constituţie astenică nu poate fi confundată oricât de neclar e detaliul.
vezi foto 3
2. Duba Mercedes - în următoarea imagine
hocus pocus şi duba Ford devine duba Mercedes
vezi foto 5
nepotul lui Mihai Beltechi (TEXT EDITAT ), are în mână o cheie de maşină. Orice mecanic auto, privind această cheie, poate confirma că este cheie de Mercedes. Cheia dubei verzi.
• Orice mecanic auto, privind această cheie, poate confirma că acel copil ţine în mână un breloc cu cheia de la locuinţă şi un memory stick deci , pe cale de consecinţă îţi poate zice : du-te în mizda vacii de mă-ta , boule !
vezi foto 4
3. Ghivecele suspendate - în următoarea imagine (TEXT EDITAT )
Fotografia a fost făcută în foişorul (vorba vine "foişor"!) ce se observă în dreapta imaginii de ansamblu mai sus postate.
Deci:
@LUÂND ÎN CONSIDERARE ELEMENTELE PÂNĂ AICI PREZENTATE,UNDE SĂLĂŞLUIEŞTE PORCUL (TEXT EDITAT ) MIHAI BELTECHI?
• mă confunzi cu sconcsul şi trolii din coteţul cu diaconi
căci, atenţie la numărul casei:
ESTE 3 NICIDECUM 3A!
Bun, atunci să mergem mai departe. Atunci când cineva vinde o cotă parte din terenul deţinut, sistemul de alocare al numărului de casă este binecunoscut şi demult aplicat:
DACĂ TU, CARE STAI LA NUMĂRUL 20,VINZI O COTĂ PARTE DIN LOCUL DE CASĂ, ATUNCI CUMPĂRĂTORULUI ÎI ESTE ATRIBUIT NUMĂRUL 20A.
@În concluzie: ACESTA ESTE SĂLAŞUL  LUI MIHAI BELTECHI (TEXT EDITAT )
Lesne se observă că în respectiva zidire s-au băgat mulţi bani. Zidirea e trainică, făcută cu cap. Imobil etajat, garaj încorporat, ferestre rotunde, linile pe arc de cerc etc, etc, etc.
• În concluzie marş în mizda mă-tii m eşti un dobitoc
@ Îmi place, zău aşa. Şi tocmai de aceea întreb:
BĂ DOM' PROFESOR DE ISTORIE COMUNISTĂ,DE UNDE CHIZDOIUL MUMĂ-TII AI AVUT TU BANI PENTRU O ASTFEL DE ZIDIRE?
DIN MEDITAŢII?
• din meditaţii
• din pizda scroafei ce te-a fătat
am făcut şi comercializat teci de pulă din
• limba ta
• limba Morsei decrepite
• limbile froselor (curva bătrînă şi curva mică )
• limba orbetelui - pitic cocoşat cu cocoaşă mai mare ca a cămilei
am scos la produs
• cu asentimentul Morsei frose mari şi frose mici
• cu asentimentul  tău orbetele - pitic cocoşat cu cocoaşă mai mare ca a cămilei
bă să-ţi (să-mi ) fut una -deşteaptă (PROASTĂ) pwoolă de maidaez a fost la coorul scroafei cae te-a fătat pe o grămadă de căcat
@Sau poate la mijloc este vorba de o rudă înstărită?
• Mugur Isărescu e văr cu mine dar eu îi dau bani împrumut , nu el mie
@Că dacă e vorba de o rudă înstărită atunci pot spune că eşti un parazit:
• şi eu pot spune că a sosit momentul să îi provoci orgasme postume zdrenţei de mă-ta după ce îi localizezi mormântul că nu fuseşi la înmormîntarea nenorocitetei
@O PLOŞNIŢĂ CARE O VIAŢĂ-NTREAGĂ N-A FOST ÎN STARE SĂ-ŞI ASIGURE BĂTRÂNEŢILE, MILOG ÎN CASA RUDELOR ÎNSTĂRITE AJUNGÂND!
@Din meditaţii sunt sigur că nu, deci singura variantă este varianta unui alt membru de familie înstărit (mai mult ca sigur un ginere!).
DIN VENITURI PROPRII
• din meditaţii
• din pizda scroafei ce te-a fătat
am făcut şi comercializat teci de pulă din
• limba ta
• limba Morsei decrepite
• limbile froselor (curva bătrînă şi curva mică )
• limba orbetelui - pitic cocoşat cu cocoaşă mai mare ca a cămilei
am scos la produs
• cu asentimentul Morsei frose mari şi frose mici
• cu asentimentul  tău orbetele - pitic cocoşat cu cocoaşă mai mare ca a cămilei
@Şi dacă este vorba de un ginere înstărit, domnule Mihai Beltechi profesor de istorie comunistă ai un big-big problem.
@ CĂCI LA A DESCOPERI AFACERI NECURATE ŞI VENITURI DIN CER PICATE ALE FOŞTILOR NEMERNICI BĂSIŞTI SUNT UN MAESTRU!
• CĂ CARE e problema , maestrul poolii ?
• vai mizda scroafei de mă-ta , eşti prost de bubuie
@Şi foarte-foarte curând vom discuta pe această temă ...... hahaha, doar ţi-am spus că mă pricep!
• te pricepi pe mizda mă-tii , eşti un idiot psihopat pe fond schizoid
• tu nu discuţi , tu guiţi sau grohăi
• eu nu am vorbitor cu idioţi
Anonim ( o fi Morsa stînd cu limba între buci la lelea Frosa sau alt dobitoc din coteţul cu diaconi ? )
04.01.2020, 13:43
@hihihi ai ajuns unde trebuia sa ajungi demult. la rude imbogatite peste noapte in guvernarea basescului! ai ramas dator cu o explicatie.
• a ajuns în mizda mă-sii unde poţi să îi ţii companie SAU dacă preferi poatei să îi ţină el  companie
în mizda mă-tii , în mizda băbăciunii Frosa sau în mizda curvei mici


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Ian 14, 2020 8:20 pm, editata de 3 ori
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Empty realitatea din teren - locuinţa mea din fosta stradă a Pădurii , com.Tinca, judeţul Bihor

Mesaj Scris de Admin Mar Ian 14, 2020 7:41 pm

TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Casa_112
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Casa_611
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Casa_410
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Casa_212
• bojdeucă modestă , cu cinci camere , încălzire centrală , două bucătării , două bucătării de vară , miniterasă , pergolă , anexe gospodăreşti , livadă , vie
• hâtu-vă în grumajii de rataţi , pe voi şi pe cei dragi vouă
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Empty Unii iubesc frumosul , alţii , de teapa voastră , preferă să mănînce căcat şi să împrosşte tot cu bale (1)

Mesaj Scris de Admin Mar Ian 14, 2020 7:49 pm

TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE 710
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE 810
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE 910


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Ian 14, 2020 7:59 pm, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Empty Unii iubesc frumosul , alţii , de teapa voastră , preferă să mănînce căcat şi să împroaşte tot cu bale (2)

Mesaj Scris de Admin Mar Ian 14, 2020 7:53 pm

TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Casa_411
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Casa_510
TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Casa_311

  • cretinilor , aceasta e miniterasa cu ghivece cu flori
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE Empty Re: TROLI : SCONCS HOLMES & MORSA -investigaţii detectivistice din coteţul cu diaconi - JEGURI cu MINŢI BOLNAVE

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum