idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

marginalii la comentariu blocat de moderare:frosa care linge crosa , moş tăgîrţă, băşina cu epoleţi şi sconcsul libărcii văduve FOTO GALERIE

In jos

 marginalii la comentariu blocat de moderare:frosa care linge crosa , moş tăgîrţă, băşina cu epoleţi şi sconcsul libărcii văduve FOTO GALERIE Empty marginalii la comentariu blocat de moderare:frosa care linge crosa , moş tăgîrţă, băşina cu epoleţi şi sconcsul libărcii văduve FOTO GALERIE

Mesaj Scris de Admin Joi Dec 05, 2019 2:33 pm

diaconii spumega că nu pot posta comentarii
1
[SCONCS SAGA : EPILOG LA UN RĂZBOI FĂRĂ MIZĂ , FĂRĂ GLORIE :JEGURI CU SAU FĂRĂ CHELIE SI STAIF] Comentariu nou pentru frosa care linge crosa , moş tăgîrţă, băşina cu ep....
Anonim a introdus un nou comentariu privind postarea dvs. "frosa care linge crosa , moş tăgîrţă, băşina cu ep...":
ELIMINAT DE MODERARE
marginalii la comentariu blocat de moderare:TO Anonim -user căcăcios din banda căcatului de Diaconu
TO Anonim -user căcăcios din banda căcatului de Diaconu
vei constata că blogurile mele sunt moderate , deci , dacă vrei să îţi vomiţi balele undeva , vomită-le între craci la mă-ta
tu şi cei (câţi veţi fi fiind ) doi , trei  din din banda căcatului de Diaconu puteţi citi dar de comentat nu aveţi posibilitatea să comentaţi deoarece nu suport
• agramaţii
• prostia fudulă
• idioţii care ascunşi sub protecţia anonimatului fac pe zmeii în faţa tastelor dar în realitate sunt nişte nemernici laşi
dacă tot te lauzi că ai o lopată , foloseşte-o ca să arunci căcat în p...şi gura mă-tii
îţi sugerez să provoci mă-tii şi Froselor mari şi mici orgasme multiple , eventual folosind coada lopeţii

2
Anonim a introdus un nou comentariu privind postarea dvs. "DIACONU şi turma lui ieri îi lingeau în cur pe băs...":
mos curist sa ma pis pe dintii nepotului tau
RE
SĂ TE PIŞI CU PUŢA ÎN ATELE  ÎN CUR LA MĂ-TA , LA BRILIANTUL - PITICUL GHEBOS ŞI LA FROSE MARI ŞI MICI
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum