idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TROLII CE GROHĂIE ÎN COTEŢUL CU DIACONI au intrat în fibrilaţii -se agită ca berea *varianta SOFT

In jos

TROLII CE GROHĂIE ÎN COTEŢUL CU DIACONI au intrat în fibrilaţii -se agită ca berea *varianta SOFT Empty TROLII CE GROHĂIE ÎN COTEŢUL CU DIACONI au intrat în fibrilaţii -se agită ca berea *varianta SOFT

Mesaj Scris de Admin Joi Ian 09, 2020 11:23 am

TROLII CE GROHĂIE ÎN COTEŢUL CU DIACONI au intrat în fibrilaţii -se agită ca berea *varianta SOFT
TROLII CE GROHĂIE ÎN COTEŢUL CU DIACONI au intrat în fibrilaţii -se agită ca berea *varianta SOFT Traias11
Primim la redacţie cu mare stupefacţie ( şi cu satisfacţie , de ce să fim ipocriţi ? ):

la postarea 1
Pentru că morsa decrepită adoră poveştile cu nepoţi , nepoate

https://pateticodamnati.blogspot.com/2019/12/pentru-ca-morsa-decrepita-adora.html
primind un "mesaj frumos" , şters deoarece nu respectă [ standarde minimale de dialog decent ] îi răspund politicos :
@sa iti moara nepotul lovit de un camion mortii matii de jegos
NO , NI NUMA
@sa iti moara nepotul lovit de un camion virgulă -FWTU-ŢI  virgula mă-tii ţinută între dinţi de kurva mică ) mortii matii de jegos
• să îţi moară balabusta constipată , balcîză şi nefootută ( nici de poştaş , contra cost ) de dor de pwlă
• sa iti moara nepoata în timp ce e regulată simultan de trei başbuzuci în toate orificiile exceptînd nările şi găurile pentru cercei
• învaţă să scrii corect, futu-ţi cratima între buzele băbăciunii din dotare şi a k...mai tinere MĂ-TII , BOULE duîte în p...mă-tii , decrepitule . suge-mi-aţi pixul , tu şi muieretul din dotare
• hai noroc şi la mai mare
TROLII CE GROHĂIE ÎN COTEŢUL CU DIACONI au intrat în fibrilaţii -se agită ca berea *varianta SOFT De_ce_12
la postarea 2
Sconcsul , Morsa si ceilalti "ilustri " dobitoci din coteţul cu diaconi :Troli, postaci (sau) și hateri VARIANTA SOFT

https://forjamciocane.blogspot.com/2020/01/sconcsul-morsa-si-ceilalti-ilustri.html
primind un "mesaj frumos" de la SCONCSUL cel jegos  (şters deoarece nu respectă standarde minimale de dialog decent )  îi răspund politicos :
@ scatofilule
• necrofilule pedofil şi coprofag  (virgulă -FWTU-ŢI  virgula mă-tii ţinută între dinţi de orbeltele -cocoşat ce mănîncă cacat alături de tine din troaca în timp ce tu i-o tragi pe la spate
@  te blestem sa iti moara nepotul cel dintos
• nu mor caii când vor cei fătaţi de o scroafă ce a fost regulată de o haită de câini maidanezi
• blestemul tău ( ce mă irită grozav în zona curului ) îl scrii tu frumos pe o bucată de granit sau pe o bordură pe care apoi o bagi în cur la piticul orbete -cocoşat ce mănîncă cacat alături de tine din troaca în timp ce tu i-o tragi pe la spate şi în mizda mă-tii chiar de ar trebui să o dezgropi după ce în prealabil vei face cercetări pentru a localiza mormîntul . că de . tu porc fiind din născare (fătare) nici nu i-ai plătit cheltuielile de înmormîntare nici nu ai participat la înmormîntarea nenorocitei -vai mama ei
CRETINILOR , nu vă mai agitaţi ca un koi în căldare
• e de bine că îmi lingeţi paginile şi manifestaţi simptome de turbare ...vă doare , nu-i aşa ?
• aţi crezut că vă merge la nesfîrşit să vomaţi mizerii la adresa mea şi a familiei mele fără să vă troznesc ?
• am mai dresat eu tigti ai blogosferei care se dădeau smardoi pe net şi credeţi că doi păduchi ca voi scăpaţi nepenalizaţi ?
• măcar de aţi fi avut răbdare până când îmi făceam timp pentru VARIANTE HARD
PS BOI CE SUNŢI , REGULILE MELE SUNT CLARE :
• CITIŢI , RECITIŢI dar de comentat comentaţi la mama voastră între craci , la mine aveţi VERBOTEN !
• POSTAREA DE COMENTARII a fost , este şi va fi moderată
• ca să vă calmaţi , fiecare dintre voi benefiază în regim All Inclusive de generoasa mea ofertă...
TROLII CE GROHĂIE ÎN COTEŢUL CU DIACONI au intrat în fibrilaţii -se agită ca berea *varianta SOFT Bikini12
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum