idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Trolule SCONCS care grohăi în coteţul cu diaconi : HÂTU-ŢI IP-ul zdrentei de mă-ta ! Cât de BOU poţi să fii ca să scrii numai prostii ? varianta SOFT

In jos

Trolule SCONCS care grohăi în coteţul cu diaconi : HÂTU-ŢI IP-ul zdrentei de mă-ta ! Cât de BOU poţi să fii ca să scrii numai prostii ? varianta SOFT Empty Trolule SCONCS care grohăi în coteţul cu diaconi : HÂTU-ŢI IP-ul zdrentei de mă-ta ! Cât de BOU poţi să fii ca să scrii numai prostii ? varianta SOFT

Mesaj Scris de Admin Sam Ian 11, 2020 11:37 am

Trolule SCONCS care grohăi în coteţul cu diaconi : HÂTU-ŢI IP-ul zdrentei de mă-ta ! Cât de BOU poţi să fii ca să scrii numai prostii ? varianta SOFT Proleg10 varianta SOFT
cei ce doresc să vadă radiografia unui profil complex de trol infect sunt sfătuiţi să acceseze linkul
https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro
subforumul PROLEGOMENE varianta HARD
Trolule SCONCS care grohăi în coteţul cu diaconi : HÂTU-ŢI IP-ul zdrentei de mă-ta ! Cât de BOU poţi să fii ca să scrii numai prostii ? varianta SOFT Comedy13
SCRII TU :
Tu crezi că dacă ţopăi din IP în IP eşti mai deştept?
Trolule SCONCS care grohăi în coteţul cu diaconi : HÂTU-ŢI IP-ul zdrentei de mă-ta ! Cât de BOU poţi să fii ca să scrii numai prostii ? varianta SOFT Amice_13
Cretinel obtuz şi chel , orice PC sau laptop are un IP care este unic. Corespondenţa mea amiabilă cu tine se face EXCLUSIV de pe laptop.Telefonul sau tableta le folosesc doar în deplasari iar PC-ul exclusiv pentru probleme legate de firmă -facturări , comenzi etc
Capisci , cap de porc ?
PS de ţopăit tu ţopăi dintre cracii mă-tii între bucile orbetelui cocoşat ce stă capră în coteţul cu diaconi
BONUS :
Trolule SCONCS care grohăi în coteţul cu diaconi : HÂTU-ŢI IP-ul zdrentei de mă-ta ! Cât de BOU poţi să fii ca să scrii numai prostii ? varianta SOFT Bikini16
Trolule SCONCS care grohăi în coteţul cu diaconi : HÂTU-ŢI IP-ul zdrentei de mă-ta ! Cât de BOU poţi să fii ca să scrii numai prostii ? varianta SOFT Basist14
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum