idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Trolule SCONCS , te crezi TRENDY, te crezi HOT ? vai de p...mă-tii de CRETIN ŞI IDIOT -varianta SOFT

In jos

Trolule SCONCS , te crezi TRENDY, te crezi HOT ? vai de p...mă-tii de CRETIN ŞI IDIOT -varianta SOFT Empty Trolule SCONCS , te crezi TRENDY, te crezi HOT ? vai de p...mă-tii de CRETIN ŞI IDIOT -varianta SOFT

Mesaj Scris de Admin Dum Ian 12, 2020 8:30 pm

Comedy SCONCS SAGA Prolegomene la varianta SOFT
Trolule SCONCS , te crezi TRENDY, te crezi HOT ? vai de p...mă-tii de CRETIN ŞI IDIOT -varianta SOFT Proleg11
https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro/t106-comedy-sconcs-saga-prolegomene-la-varianta-soft#120
Trolule SCONCS , te crezi TRENDY, te crezi HOT ? vai de p...mă-tii de CRETIN ŞI IDIOT -varianta SOFT Comedy14
Nu trebuie să te fută grija de banii bisericii, are popa grijă de ei
• ştii tu , un popă ca ăla căruia să îi plăteşti loc şi taxe de îngropăciune , bani pătiţi de altă persoană că tu , deh, porc de câine de felul tău nici nu ai catadicsit să faci figuraţie participînd la înmormîntarea nenorocitei , zdrenţei de mă-ta.
PORCULUI NU-I TACE GURA , GROHĂIE ŞI CONFUNDĂ SULA CU PREFECTURA
POPA CU BINOMUL 01.12.2019, 12:00
• DACĂ NU EŞTI ÎNJURAT NU EXIŞTI!
• E hilar să ai 100 de ogrăzi, 50 de conturi ....
vai de nespălata mizda mă-tii , ai tu insomnii şi nelinişti din cauza conturlior mele ?
te obsedează modesta mea persoană , meniac schizofrenic ce eşti ?
confunzi sula cu prefectura , eu nu am în virtual ogrezi , am forumuri , bloguri , saituri google
spre deosebire de tine care eşti un fute vânt şi puşcă francul ce îşi cară averea în pungi de plastic eu am în lumea reală gospodărie de invidiat . am şi ogradă, una unde se plimbă îanţoş găini , raţe , gâşte , curcani spre invidia porcilor ( mai curaţi ca tine) închişi în coteţ şi a vacilor de lapte care mugesc în grajd (cum mugea şi vaca de mă-ta când o călăreau toţi nespălaţii din mahalalele Ploieştiului)
mari şi late , spre corecta ta informare am :
1. un cont google.com
2. un cont wordpress
3. un cont twitter
4. un cont linkedin
5. un cont pinterest
6. un cont tumbir
7. cont facebook
ia abacul şi în timp ce mînînci căcat socoteşte şi vei avea surpriza să constaţi că 7 < (mai mic)50 sau , dacă preferi altă variantă 50  (mai mare) > 7
OMUL DIN GREŞELI ÎNVAŢĂ .....
E ADEVĂRAT , am peste o sută de saituri google , bloguri bloger.com , bloguri  wordpress .com , forumuri proprii şi forumuri asociate
DEOARECE ....
îmi place să am bloguri şi saituri tematice
• nu vreau să repet experienţa neplăcută de acum nouă ani când un animal mi-a umplut cu comentarii antisemite şi de inspiraţie nazistă blogul Cronici Geruliene care a fost suspndat
• nu vreau să repet experienţa neplăcută de dată  recentă cînd troli din coteţul cu diaconi au dat report la bloger.com acuzînd hărţuire  şi mi-au desfiinţat câteva bloguri -asta în urma unor săpături făcute de morsa decrepită refugiată în gluga de coceni deoarece a fost scos afară de ţaţa Frosa căreia poştaşul îi asugura mentenanţă şi lubrefiere contra cost
• nu vreau să repet experienţa neplăcută de dată  recentă cînd troli din coteţul cu diaconi au dat report la facebook acuzînd hărţuire  şi au obţinut pentru un interval scurd de timp suspendare de cont facebook  -asta în urma unor săpături făcute de morsa decrepită refugiată în gluga de coceni deoarece a fost scos afară de ţaţa Frosa căreia poştaşul îi asugura mentenanţă şi lubrefiere contra cost
• unele ( majoritatea ) sunt deocamdată în nelucrare
DAR...
• nu e problema ta câte locaţii am eu în virtual , nu îmi amintesc să te fi angajat băgător de seamă
• eventual te-aş ăutea angaja să -mi scoţi pwoola la pişare sau plimbare ţinînd-o delicat în gură
DE CE NU AM  VIZITATORI ŞI COMENTARII ?
momîrlane , hai să îţi explic
• comentariile sunt blocate , exceptie facebook unde pot comenta doar cei din lista mea de prieteni
• PRIETENII MEI PRIMESC PE MAIL fiecare material , în varianta publicată pe forum sau sait -durează circa trei minute să le parvină tuturor apoi ne distrăm pe seama unor cretini ce cu tine în frunte aberează pe blogul tău de căcat
• discutăm , comentăm pe chat , ţărane
PS acum te îndreaptă în marş forţat spre mizda mă-tii , ia şi morsa decrepită cu tine
PPS chiar acum am un zizitator , sub titlu de ipoteză tu , morsa decrepită sau unul dintre cei ce grohăie în coteţul cu diaconi în timp ce înfulecă hulpav căcat
Ai siktir şi
Trolule SCONCS , te crezi TRENDY, te crezi HOT ? vai de p...mă-tii de CRETIN ŞI IDIOT -varianta SOFT Bikini17
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum