idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ДАВАЙ автомат фашисти сун ha улица (DĂ-MI AUTOMATUL , FASCIŞTII SUNT PE ULIŢĂ ) zise sconcsul , apoi mai hăpăi hulpav nişte căcat

In jos

 ДАВАЙ автомат фашисти сун ha улица (DĂ-MI AUTOMATUL , FASCIŞTII SUNT PE ULIŢĂ ) zise sconcsul , apoi mai hăpăi hulpav nişte căcat  Empty ДАВАЙ автомат фашисти сун ha улица (DĂ-MI AUTOMATUL , FASCIŞTII SUNT PE ULIŢĂ ) zise sconcsul , apoi mai hăpăi hulpav nişte căcat

Mesaj Scris de Admin Joi Ian 16, 2020 4:34 pm

 ДАВАЙ автомат фашисти сун ha улица (DĂ-MI AUTOMATUL , FASCIŞTII SUNT PE ULIŢĂ ) zise sconcsul , apoi mai hăpăi hulpav nişte căcat  Wehrma10

POPA CU BINOMUL ?.01.2020, 12:52
@ Porcul Beltechi Mihai si ...(text editat) sunt doi fascişti.
 ДАВАЙ автомат фашисти сун ha улица (DĂ-MI AUTOMATUL , FASCIŞTII SUNT PE ULIŢĂ ) zise sconcsul , apoi mai hăpăi hulpav nişte căcat  Fuhrer10
 ДАВАЙ автомат фашисти сун ha улица (DĂ-MI AUTOMATUL , FASCIŞTII SUNT PE ULIŢĂ ) zise sconcsul , apoi mai hăpăi hulpav nişte căcat  Campio10
  • să -mi sugi pwoola în manieră antifascistă cum i-a supt-o stalin lui hitler

  • cretinule , tu ai mentalităţi fasciste şi rasiste , împroşti cu epitete gen ţigan , bozgor ţigan... mai bine ai împroşca cu bale hoitul putred al scroafei ce te-a fătat pe o grămadă de căcat
lol! lol! lol! lol!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum