idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nenorocitului Diaconu Eusebiu , psihopat , şantajist şi ticălos cu CONDESCENŢĂ şi imensă greaţă

In jos

Nenorocitului Diaconu Eusebiu , psihopat , şantajist şi ticălos cu CONDESCENŢĂ şi imensă greaţă Empty Nenorocitului Diaconu Eusebiu , psihopat , şantajist şi ticălos cu CONDESCENŢĂ şi imensă greaţă

Mesaj Scris de Admin Dum Oct 27, 2019 6:36 pm

Nenorocitului Diaconu Eusebiu , psihopat , şantajist şi ticălos cu CONDESCENŢĂ şi imensă greaţă Slide110

Jegul de Diaconu face spume la el pe blogul ăla nenorocit.Nu dau link ca să nu îi fac publicitate .
1. SĂRAC CU DUHUL , REPETĂ MEREU ACELEAŞI CLIŞEE
Nenorocitului Diaconu Eusebiu , psihopat , şantajist şi ticălos cu CONDESCENŢĂ şi imensă greaţă Amice_11

• să mori în chinuri , cancerosule
• jigniri şi înjurături incalificabile la adresa mea , a prietenilor din lumea reală şi din virtual live precum şi a membrilor familiei mele
2. NENOROCITUL NU ARE TOATE ŢIGLELE PE CASĂ , SE HRĂNEŞTE DIN URĂ
• e un ratat , fără nici un Dumnezeu
• un şantajist mizerabil
• nu are o sursă de venit şi de când Nicoleta Savin (sătulă să fie folosită ca sac de box -spun cunoscătorii ) i-a dat eject şi nu îl mai finanţează . tapează cunoscuţii de câte un pol sau cerşeşte o cafea. o bere , ceva sau esxrochează nişte ONG-uri legate de Basarabia
• nu are nici o realizare personală notabilă
• un nenorocit , fără viaţă de familie normală
• nu s-a preocupat de soarta nenorocitei sale mame (care nu a avut la momentul potrivit inspiraţia de a-l avorta)
• nu s-a preocupat de înmormîntarea maică-sii , cheltuielile de înmormîntare fiin plătite de Nicoleta Savin , la acea dată soţia (concubina ? ) sa
• nu a participat la înmormîntarea maică-sii
• are un băiat (din altă căsătorie sau bun comun cu Nicoleta Savin ? ) pe care îl alintă cu apelativul Briliantul (gâb de spate , cu ohelarii avînd letilele ca farurile de la motoreta Carpaţi)dar în comparaţie cu acesta Quasimodo , cocoşatul de la Notre Dame era un falnic fecior
• regret sincer că am făcut mişto pe seama bietului băiat , vai mama lui
3. nenorocitul , cică îmi ARUNCĂ MĂNUŞA , MĂ PROVOACĂ SĂ CE ?
Nenorocitului Diaconu Eusebiu , psihopat , şantajist şi ticălos cu CONDESCENŢĂ şi imensă greaţă Iei_e_11

• Nu polemizez cu proşti , cu jigodii şi psihopaţi
• aş putea să cobor ştacheta şi să îl fac troacă de porci , să facem concurs de înjurături , jigniri , miştouri DAR mă abţin , nu de alta dar mi-ar trebui paraşută şi apoi batiscaf ca să mă cobor la nivelul lui de înţelegere
4 .HANICAPATUL , infatuat se dă mare sculă pe basculă şi proclamă urbis et orbis că mă va face VEDETĂ în virtual live
• BOULE , CUM P...MĂ-TII vrei să mă faci vedetă , cu (pe ) blogul tău de căcat unde tu postezi , tu centrezi , tu dai cu capul şi unde ocazional mai intră câte un decerebrat de teapa ta ?
• Compară traficul tău cu numărul şi calitatea postărilor mele pe Facebook şi a comentariilor generate de acestea cu traficul de căcat de pe blogul tău de căcat
5. VREI DIALOGURI CONTONDENTE ?
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum