idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ŞUTURI ÎN BOAŞE sau de CINCI BANI SPERANŢĂ Bă , idioţi şi psihopaţi ce împroaşcă bale prin conturi FB false

In jos

ŞUTURI ÎN BOAŞE sau de CINCI BANI SPERANŢĂ Bă , idioţi şi psihopaţi ce împroaşcă bale prin conturi FB false Empty ŞUTURI ÎN BOAŞE sau de CINCI BANI SPERANŢĂ Bă , idioţi şi psihopaţi ce împroaşcă bale prin conturi FB false

Mesaj Scris de Admin Mar Noi 12, 2019 8:16 pm

ŞUTURI ÎN BOAŞE sau de CINCI BANI SPERANŢĂ Bă , idioţi şi psihopaţi ce împroaşcă bale prin conturi FB false Alte_m10

Nu dau nume dar prezint o stare de fapt.Până nu demult setările mele de confidenţialitate erau PUBLIC atît la postări cât şi la messenger.Profitînd de această stare de fapt cel puţin doi decerebraţi , psihopaţi şi dezumanizaţi au intrat pe postări de ale mele împroşcând dejecţii , jigniri , înjurături ce pot fi generate doar de o ură viscerală şi de o minte bolnavă.Le-am şters comentariile tembele , am blocat acele conturi false (fără a le răspunde la jigniri , înjurături. etc. deşi aş fi putut să îi plesnec peste boturile jegoase cu mult mai mult talent decît posedă aceste primate rudimentare.Povestea are rădăcini în trecut , cei doi dobitoci au încasat-o din plin pe vremea când încă funcţiona blogul Cronici geruliene . Blogul Cronici geruliene A FOST SUSPENDAT DEOARECE unul dintre cei doi psihopaţi a postat într-o noapte zeci , poate sute de mesaje antisemite sau de ispiraţie nazistă. Acelaşi psihopat se dădea mare sculă pe basculă cum că mă va face el vedetă în virtual live prin intermediul blogului lui de căcat unde el postează , el comentează , el driblează , el şutează , el centrează cu capul lui chel ce seamănă perfect cu un cur cu urechi.În fine, vedetă nu am ajuns dar ca să mă revanşez îl popularizez eu în multeeee , foarte multe locaţii în care am forumuri , bloguri bloger.com sau bloguri wordpress, saituri google , în reţelele Linkedin , Tumbir , Pinterest , etc.De, omul învaţă din greseli şi după experienţa nefericită cu blogul Cronici geruliene am învăţat să nu mai ţin toate ouăle în acelaşi coş.Am securizat şi contul Facebook modificînd setările de confidenţialitate de la PUBLIC la PRIETENI , drept care , disperaţii decerebraţi pasionaţi de conturi false cer înscriere în grupuri administrate de mine.Să fie clar un lucru , un individ care de exemplu creează cont facebook în 12 noiembrie 2019, nu are nici un prieten, nu are nici o postare în cronologie nu are nici o şansă să se înscrie în lista mea de prieteni sau în grupurile administrate de mine.Pot doar să îmi sufle delicat în cur sau să mă pupe în p ..., înainte şi după ce provoacă mamelor din dotare orgasme multiple chiar de ar trebui să apeleze la necrofilie.Mai răsfiraţi băieţi , mai răsfiraţi ...a zburat puiul cu aţa ....
neilustre necuonscut , nu te înjur de lemnul din care a fost cioplită crucea din faţa altarului unde te-a dus curva de mă-ta ca să te spele popa de căcat în cristelniţă , nu te înjur dar uite , îţi fac o nemeritată favoare....
ŞUTURI ÎN BOAŞE sau de CINCI BANI SPERANŢĂ Bă , idioţi şi psihopaţi ce împroaşcă bale prin conturi FB false Bikini10
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum