idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

psihopatul diaconu e in fibrilatii-rumega nutreturi expirate

In jos

psihopatul diaconu e in fibrilatii-rumega nutreturi expirate Empty psihopatul diaconu e in fibrilatii-rumega nutreturi expirate

Mesaj Scris de Admin Mier Apr 14, 2021 7:49 pm

Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

psihopatul diaconu e in fibrilatii-rumega nutreturi expirate Empty Re: psihopatul diaconu e in fibrilatii-rumega nutreturi expirate

Mesaj Scris de Admin Joi Apr 15, 2021 2:44 pm

Trântorii băsişti Mihai Beltechi (tată), Ana Beltechi (soţie), Mihail Leonard Beltechi (fiu) din comuna Tinca Bihor


MIHAIL LEONARD BELTECHI,
NU MAI FOLOSI CONTURILE MURIBUNDULUI SCATOFIL BELTECHI MIHAI
CA SĂ UMPLI BLOGOSFERA CU RAHAT BĂSIST!
BAGĂ RAHATUL BĂSIST ÎN CHIZDOIUL MĂ-TII, SIFILITICULE!
RĂPCIUGĂ TUBERCULOASĂ!
LA MUNCĂ TRÂNTORI BĂSIŞTI,
NU LA CERŞIT AJUTOARE DE LA PRIMĂRIE!
_________________________________

BELTECHI MURIBUNDULE FUTU-ŢI RASA TA ŞI PE BELTECOASA-N PIZDOI,
CREDEAI CĂ AI SCĂPAT?
HAHAHA,
CE-O SĂ-ŢI MAI FREC EU ŞORICIUL ĂLA DE PORC GUŞAT ŞI COMUNIST!
ASTĂZI TE-A ŞTERS BELTECOASA LA CUR?
SAU IAR TUFLEŞTI CĂCATU'-N PAMPERS!?
HUOOOOOOO, MURIBUNDULE!
LA PSIHOPUPU CU TINE!

Beltechi Mihai din comuna Tinca, broasca asta din imagine eşti tu. O broască buboasă, guşată, buhăită şi cu negi. O broască urât mirositoare ce orăcăie scabros.
FOST ACTIVIST PCR, TURNĂTOR LA SECURITATE!



Beltecosule, păi tu ce crezi? Crezi că scapi aşa uşor? Nenenene ....... n-ai să vezi! S-a întâmplat ceva cu postările dedicate ţie deci asta înseamnă că îţi pasă. Şi dacă-ţi pasă e foarte bine. Oricum, de acum încolo, nu te mai zbate să ştergi postările mele deoarece le am salvate. Şi cum ştergi, cum -PAC!- le postez la loc! Şi îţi mai spun ceva:
DACĂ TE-A MÂNCAT ÎN CUR SĂ MĂ "CLAXONEZI",
SĂ VEZI CE TE "SIRENEZ" EU!
TE-A MÂNCAT ÎN CUR SCATOFILULE?
ŞI ÎN LOC SĂ-I SPUI BELTECOASEI SĂ TE SPELE LA CUR,
M-AI CLAXONAT PE MINE?
EHEHEEEE, SĂ VEZI CE UMBLU EU DUPĂ TINE CU SIRENA!
PĂI LASĂ CĂ TE SCARPIN EU!
ŞI PE TINE ŞI PE TOŢI CEI DIN NEAMUL TĂU!
...... futu-vă-n gură de băsişti nespălaţi şi ordinari.


24 august 2020



ÎN LOC SĂ LINGEŢI PAGINILE P-ACI ÎN FIECARE ZI
ŞI
SĂ CERŞIŢI BANI DE LA PRIMĂRIE,
MERGEŢI LA MUNCĂ TRÂNTORILOR!


9 august 2020
CETĂŢENI AI COMUNEI TINCA JUDEŢUL BIHOR,
NU SPONZORIZAŢI DIN BUGETUL PRIMĂRIEI VOASTRE
ACEST TRÂNTOR:

TRÂNTORUL BĂSIST MIHAIL LEONARD BELTECHI!
CONSUMATOR DE DROGURI, ALCOOLIC,
DAT AFARĂ DIN ÎNVĂŢĂMÂNT,
ÎN LOC SĂ SE DUCĂ LA MUNCĂ
ACEST TRÂNTOR CERŞEŞTE DE LA PRIMĂRIE
AJUTOARE ŞI INDEMNIZAŢIE DE ÎNSOŢITOR PENTRU TATĂL SĂU:

MIHAI BELTECHI, ALT TRÂNTOR BĂSIST!
CETĂŢENI AI COMUNEI TINCA JUDEŢUL BIHOR,
DAŢI BANI COPIILOR AFLAŢI ÎN NEVOIE!
NU DAŢI BANI TRÂNTORILOR BĂSIŞTI!

8 august 2020

Domnule Primar al Comunei Tinca,
Conform Hotărârii nr. 106 din 2020, Consiliul Local al comunei Tinca a aprobat cu 14 voturi pentru plata unei îndemnizaţii de însoţitor pentru numitul Beltechi Mihai.


Ani de zile această familie, sponsorizată de PDL, a avut o singură îndeletnicire:



SĂ TERORIZEZE ÎN VIRTUAL PE TOŢI CEI CE NU ERAU DE ACORD CU STATANICA GUVERNARE BĂSISTĂ. SĂ LE ÎNJURE FAMILIILE! SĂ LE ÎNJURE COPII! SĂ LANSEZE ÎN VIRTUAL SUTE DE POSTĂRI ABJECTE!
Domnule Primar, amândoi cunoaştem foarte bine modul în care Mihai Beltechi a fost numit director. Amândoi cunoaşte foarte bine cum Mihail Leonard Beltechi, în ciuda slabei pregătiri profesionale, a fost angajat.

DOMNULE PRIMAR,
UN INDIVID CARE LA EXAMENUL PROFESIONAL OBŢINE NOTA 5.45, NU ARE CE CĂUTA ÎN ÎNVĂŢĂMÂNT!
Oricum, timpul le-a rezolvat pe toate. Tot amândoi, cunoaştem foarte bine cum au fost daţi afară din învăţământ aceşti doi trântori. Nu-i aşa domnule Primar? Şi tocmai de aceea întreb:
DE CE TREBUIE SĂ PLĂTEASCĂ LOCUITORII COMUNEI PENTRU ACEŞTI TRÂNTORI? DE CE ALOCAŢI BANI DIN BUGETUL PRIMĂRIEI PENTRU A SPONSORIZA LENEA? TREBUIE CREATE LOCURI DE MUNCĂ PENTRU ACEŞTI TRÂNTORI!

DOMNULE PRIMAR!
TRÂNTORUL SĂ MUNCEASCĂ!
SĂ MĂTURE STRĂZILE DIN TINCA!
SĂ FIE PAZNIC LA PRIMĂRIE SAU ORICE ALTCEVA!
SĂ MUNCEASCĂ ŞI SĂ CÂŞTIGE O LEAFĂ!
NU SĂ ÎNTINDĂ MÂNA LA MILA PUBLICĂ!

7 august 2020
După ce banii obţinuţi din vânzarea unei jumătăţi din locul de casă s-au cam dus, otrepele băsiste Mihai Beltechi (tatăl) şi Mihail Leonard Beltechi (fiul) au ajuns la fundul sacului.



MURITORI DE FOAME!
Şi tocmai de aceea acum apelează la mila comunităţii.
CERŞESC DE LA PRIMĂRIE ÎNDEMNIZAŢIE DE ÎNSOŢITOR!




CETĂŢENI DIN COMUNA TINCA,
NU PLĂTIŢI DIN BUGETUL PRIMĂRIEI ACEŞTI TRÂNTORI!

DE CE CERI BANI DE LA PRIMĂRIE OTREAPĂ BĂSISTĂ? DE CE NU-L TRIMIŢI PE FII-TU' LA MUNCĂ, MĂH SCATOFIL NENOROCIT ? LA MUNCĂ, LA BĂTUT ŢĂRUŞI CU CURU', OTREPELOR! BELTECHI SCATOFILULE, ÎN CHINURI SĂ-ŢI TRĂIEŞTI PUŢINELE ZILE CE ŢI-AU MAI RĂMAS! ŞI SĂ NU MORI PÂNĂ CE MORŢI VOR FI TOŢI CEI DIN JURUL TĂU SCATOFILULE!
LA MUNCĂ TRÂNTORILOR NU LA-NTINS MÂNA!

6 mai 2020




ACESTA ESTE GUZGANUL BĂSIST MIHAIL LEONARD BELTECHI!
În facultate consumator de droguri, mai apoi grave probleme cu alcoolul, bolnav mintal (schizofrenic), tuberculos, divorţat, un copil (căruia a uitat să-i plătească pensia alimentară), profesor dat afară din învăţământ datorită comportamentului deviant. În prezent, dat afară din domiciliul conjugal, domiciliază în casa bătrânească a părinţilor.
Acesta este individul care postează în virtual tot felul de mizerii folosind conturile defunctului său tată, porcul guşat Mihai Beltechi, alt mizerabil postac băsist:



Am o întrebare pentru Miron Gheorghe:
BĂ NESIMŢITULE, DE CE NU NE-AI SPUS ŞI NOUĂ CĂ BELTECHI CEL BĂTRÂN A CRĂPAT MURDAR LA CUR DE CĂCAT ŞI ÎN URMA LUI, MOŞTENITOR AL MIZERABILELOR CONTURI, A RĂMAS RATATUL SĂU FIU?
MIROANE, EŞTI SĂNĂTOS LA CAP?
SAU, ACUM LA BĂTRÂNEŢE, AI LUAT-O ŞI TU RAZNA PRECUM SCATOFILUL BĂSIST MIHAI BELTECHI? EU NU ÎNŢELEG DE CE, DUPĂ CE ACEST NEMERNIC URMAŞ AL NEMERNICULUI TATĂ ŢI-A JIGNIT FAMILIA, NU NE-AI SPUS ŞI NOUĂ ADEVĂRUL DESPRE ACEASTĂ SINISTRĂ FAMILIE DE POSTACI BĂSIŞTI. SĂ ÎNŢELEG CĂ AI ONOARE DE POSTAC ŞI NU-ŢI ATACI COLEGII DE BREASLĂ?

PS1 Mesaj pentru Mihail Leonard Beltechi:



1. BĂI JEG UMAN, FĂ BINE ŞI (CURÂND - FOARTE CURÂND!) RETURNEAZĂ STATULUI ROMÂN PENSIILE PE CARE LE-AI RIDICAT ÎN CIUDA FAPTULUI CĂ TAC-TU' ERA DECEDAT!
2. BĂ JEG UMAN, FĂ BINE ŞI (CURÂND - FOARTE CURÂND!) PLĂTEŞTE RESTANŢELE PE CARE LE AI FAŢĂ DE MINORUL ALIN GABRIEL BELTECHI! DĂ COPILULUI PENSIA ALIMENTARĂ, NENOROCITULE!
Futu-te-ar câinii de mare legionar, de mare naţionalist şi de mare creştin iubitor de biserică, te-a mâncat în cur să te iei de mine? Să-mi înjuri copilul şi să postezi în virtual tot felul de mizerii despre mine? Eheheheeeeeee, să vezi ce-o să te mai scarpine ursu'-n cur acum! Uite aşa o să te scarpine:




PS2 Preotul vostru Mihai Simion Terec ştie cu ce te ocupi tu în virtual? Sau să-i dau eu un telefon (07X2.XXX.253) şi să-i explic cu ce te ocupi? În mod sigur, dacă află cu ce te ocupi tu prin virtual, astfel de imagini nu vor mai fi publicate:



PS3 Că tot veni vorba de biserică ...... vezi că ai nişte venituri pe care nu le-ai declarat. Există nişte chitanţe de mână! ..... sau voi legionarii dacă vă îmbrăcaţi în negru aveţi voie să şi munciţi la negru?

02 martie 2020



BĂ BELTECHI FAŢĂ DE PORC, ĂSTA E FII-TU'?



DROGATUL ĂSTA? BEŢIVUL ĂSTA? RATATUL ĂSTA?
ÎN MIZERIA ASTA TRĂIEŞTE?
Vai mama voastră de măzaci, vă mai şi etalaţi prin virtual mizeria în care trăiţi .......
HUOOOOOO ÎMPUŢIŢILOR!

UPDATE:
Fir-aţi ai dracu' de împuţiţi! Îngălaţi nemernici care, în loc să puneţi mâna pe bidinea şi să vă spoiţi cocina, zilnic împroşcaţi în virtual rahatul vostru băsist urât-mirositor. Beţivi, drogaţi, cu plămânii scuipaţi în batistă şi căcatul duhnind în pampers la cururile voastre, nu sunteţi în stare să vă spălaţi aşternuturile în care dormiţi.
ŞI VOI ÎMPUŢIŢILOR, ŞI VOI ÎNGĂLAŢILOR, ŞI VOI MIZERABILILOR,
VREŢI A FI JUDECĂTORI CE JUDECĂ VIEŢILE CELORLALŢI?
VOI MĂHHHHH JIGODII BĂSISTE???????
Vai de capul tău Mihai Beltechi profesor de istorie comunistă! Vai de capul tău Ana Beltechi codoaşă sărăntoacă! Curvă bătrână ordinară! Târfa satului! Huooooooo, fute-v-ar neamu' tot poporul rus!
Bă dobitoc bătrân, şi tu şi fii-tu' aţi fost daţi afară din învăţământ. Tu din cauza problemelor psihice, fii-tu' din cauza băuturii şi a drogurilor. Huoooooooo sifiliticilor, tot neamul să vi-l fută-n cur şi gură poporul rus şi, pe rând, să-i beliţi pula lui Lenin! Lepre penticostale! Huooooo jagardelelor! Huoooooo asistaţilor sociali! Huoooooo caprelor râioase! Pute pământul sub voi împuţiţilor! Nesplaţilor şi urât-mirositorilor!

12 ianuarie 2020
Beltechi scatofilule, scoală cadavru ambulant că ţi-am găsit muiere pe pofta sufletului tău:



MIHAI BELTECHI, SĂ-I MĂNÂNCI CĂCATUL!
04 ianuarie 2020

Dacă e să ţinem cont de adresa unde este alocat numărul de telefon al sinistrului scatofil Beltechi Mihai din Tinca:



Sălaşul Răului se află la următoarea adresă:
Strada Pădurii nr.3A, Tinca, Bihor
Iată prima imagine:



Se observă foarte clar numărul 3 dar şi însemnul "Câine rău":



ACESTA SĂ FIE CÂINELE RĂU?
Următoarea imagine:



Elementele ce pot fi luate in seamă sunt:
- individul ce ţine un copil în braţe
- o dubă Ford
- ghivecele atârnate în veranda casei dar şi în caricatura de foişor care se vede în dreapta imaginii.
Imaginile sunt din 2012 şi să luăm pe rând detaliile:
1. Individul ce ţine un copil în braţe - este mai mult ca sigur guzganul Mihail Beltechi. O astfel de constituţie astenică nu poate fi confundată oricât de neclar e detaliul.
2. Duba Mercedes - în următoarea imagine



fiul guzganului Mihail Beltechi, recte nepotul rectalului scatofil Mihai Beltechi, are în mână o cheie de maşină. Orice mecanic auto, privind această cheie, poate confirma că este cheie de Mercedes. Cheia dubei verzi.
3. Ghivecele suspendate - în următoarea imagine



avem monstruoasele ghivece suspendate.
GHIVECE PRECUM OALA DE NOAPTE!
Fotografia a fost făcută în foişorul (vorba vine "foişor"!) ce se observă în dreapta imaginii de ansamblu mai sus postate.
Deci:
LUÂND ÎN CONSIDERARE ELEMENTELE PÂNĂ AICI PREZENTATE,
GUZGANUL MIHAIL BELTECHI SĂLĂŞLUIEŞTE AICI!
Întrebarea care se pune este:
UNDE SĂLĂŞLUIEŞTE PORCUL GUŞAT MIHAI BELTECHI?
căci, atenţie la numărul casei:
ESTE 3 NICIDECUM 3A!
Bun, atunci să mergem mai departe. Atunci când cineva vinde o cotă parte din terenul deţinut, sistemul de alocare al numărului de casă este binecunoscut şi demult aplicat:
DACĂ TU, CARE STAI LA NUMĂRUL 20,
VINZI O COTĂ PARTE DIN LOCUL DE CASĂ,
ATUNCI CUMPĂRĂTORULUI ÎI ESTE ATRIBUIT NUMĂRUL 20A.
În concluzie:



ACESTA ESTE SĂLAŞUL PORCULUI GUŞAT MIHAI BELTECHI
Lesne se observă că în respectiva zidire s-au băgat mulţi bani. Zidirea e trainică, făcută cu cap. Imobil etajat, garaj încorporat, ferestre rotunde, linile pe arc de cerc etc, etc, etc. Îmi place, zău aşa. Şi tocmai de aceea întreb:
BĂ DOM' PROFESOR DE ISTORIE COMUNISTĂ,
DE UNDE CHIZDOIUL MUMĂ-TII
AI AVUT TU BANI PENTRU O ASTFEL DE ZIDIRE?
DIN MEDITAŢII?
Sau poate la mijloc este vorba de o rudă înstărită? Că dacă e vorba de o rudă înstărită atunci pot spune că eşti un parazit:
O PLOŞNIŢĂ CARE
O VIAŢĂ-NTREAGĂ N-A FOST ÎN STARE SĂ-ŞI ASIGURE BĂTRÂNEŢILE,
MILOG ÎN CASA RUDELOR ÎNSTĂRITE AJUNGÂND!
Din meditaţii sunt sigur că nu, deci singura variantă este varianta unui alt membru de familie înstărit (mai mult ca sigur un ginere!).
Şi dacă este vorba de un ginere înstărit, domnule Mihai Beltechi profesor de istorie comunistă ai un big-big problem.
CĂCI LA A DESCOPERI
AFACERI NECURATE ŞI VENITURI DIN CER PICATE
ALE FOŞTILOR NEMERNICI BĂSIŞTI
SUNT UN MAESTRU!
Şi foarte-foarte curând vom discuta pe această temă ...... hahaha, doar ţi-am spus că mă pricep!

PS La momentul finalizării casei, interiorul arăta cam aşa:



Şi tocmai de aceea repet întrebarea:
BĂ DOM' PROFESOR DE ISTORIE COMUNISTĂ,
DE UNDE CHIZDOIUL MUMĂ-TII
AI AVUT TU BANI PENTRU O ASTFEL DE ZIDIRE?
DIN MEDITAŢII?
Sau poate la mijloc este vorba de o rudă înstărită? Că dacă e vorba de o rudă înstărită atunci pot spune că eşti un parazit:
O PLOŞNIŢĂ CARE
O VIAŢĂ-NTREAGĂ N-A FOST ÎN STARE SĂ-ŞI ASIGURE BĂTRÂNEŢILE,
MILOG ÎN CASA RUDELOR ÎNSTĂRITE AJUNGÂND!


31 DECEMBRIE 2019

Beltecosule ţigan bozgor nemernic şi împuţit, ţie îţi fac urarea ce ţi-am mai făcut-o:



MIHAI BELTECHI, MIHAIL BELTECHI ŞI ALIN-GABRIEL BELTECHI
VĂ UREZ TOT RĂUL DIN LUME
ŞI
BOALA CEA GREA ADUCĂTOARE DE MOARTE CHINUITOARE!



Şi vă mai urez ceva:
SĂ NU MURIŢI TOŢI DEODATĂ CI PE RÂND!
ÎNTÂIUL SĂ FIE ALIN-GABRIEL,
CEL DE-AL DOILEA MIHAIL
ŞI CEL DIN URMĂ MIHAI SĂ FIE!
....... fute-m-aş în guşa ta de comunist sinistru.

25 DECEMBRIE 2019

Înainte de a-ncepe chefu' am o singură urare de făcut:



MIHAI BELTECHI, MIHAIL BELTECHI ŞI ALIN-GABRIEL BELTECHI
VĂ UREZ TOT RĂUL DIN LUME
ŞI
BOALA CEA GREA ADUCĂTOARE DE MOARTE CHINUITOARE!

Şi vă mai urez ceva:
SĂ NU MURIŢI TOŢI DEODATĂ CI PE RÂND!
ÎNTÂIUL SĂ FIE ALIN-GABRIEL,
CEL DE-AL DOILEA MIHAIL
ŞI CEL DIN URMĂ MIHAI SĂ FIE!


UPDATE 25.12.2019 / 17:40
Beltechi broască râioasă şi guşată, tocmai am venit de la chef - MONSTRU! Am mâncat, am băut şi de futut voi fute-n seara asta. Tu ce-ai făcut? Că de mâncat nu poţi să mănânci, de băut nu poţi să bei, de fumat nici atât, cât despre futut ..... hahaha, ce dracu' să mai fuţi la vârsta ta bă martalog prostamolist. Cancer ai un plămân nu ai, cu glicemia stai naşpa, inima-i învelită-n grăsime, hemoroizii la cur cât pruna, despre tiroidă ce să mai spunem? La câta-i guşa porcească ai .... FIX PULA TIROIDĂ!
Sper că ai înţeles mesajul pe care ţi l-am lăsat aseară.
AI INŢELES CĂ NU-I O URARE CI DOAR UN BLESTEM!
Şi ca orice blestem nu este fără dezlegare. Dar nu te repezi la babe sau la mai şiu eu ce vrăjitori şi vrăjitoare căci n-au putere să-l desfacă. Singurul mod de a dezlega acest blestem este să păcăliţi moartea. Adică cel ce moare ultimul să moară primul. Deci:

BELTECHI MIHAI SPÂNZURĂ-TE!
SPÂNZURĂ-TE PENTRU CA CEI DOI
SĂ NU PLĂTEASCĂ PENTRU NEMERNICIILE TALE!

PS1 Hahaha, iaca nah belea ce mi-a pus Moşu' în pom! Hahaha al dracului Moş!



PS2 Hahaha, acum am văzut. Deci, în Noaptea Crăciunului tu ai stat cu ochii în ograda mea? Hahaha, vai de capul tău de porc slinos şi urduros ......
BLESTEMUL MEU SĂ SE-MPLINEASCĂ!
PRAFUL ŞI PULBEREA SĂ SE ALEAGĂ DE NEAMU' VOSTRU!

UPDATE 25.12.2019 / 21:40
Beltecosule, am mai tras un pui de somn că chefu' (căche-m-aş în blidu' vostru de iobagi nemernici) a fost crunt! Pfiuuuuu, ce-a mai fost! Friptane, sărmăloase, răcitoase, prăjituroase, şi vinul .... vinul alb negru şi roze a curs în valuri pe gâtlezu meu! Şi bere am băut bă gherţoiule din Tinca! Săracule, sărmanule şi vai mama ta căcat în poaie! Plouă pe la voi sau ninge?
Beltecosule, am o întrebare:
CUM POŢI BĂ BROASCĂ GUŞATĂ SĂ TRĂIEŞTI FĂRĂ
SĂ BEI ŞI TU UN PAHAR DE VIN
SAU
SĂ MĂNÂNCI O FRIPTURĂ CU-N CÂRNAT?
OMOARĂ-TE BĂH LEPRĂ COMUNISTĂ,
NU MAI TRĂI CA O LEGUMĂ CĂCÂND PAMPERŞII!
Vezi că trebuie să-ţi iei o ploscă că după câte am auzit Orban n-are parale şi taie ajutoarele de boală. N-o să mai ai bani de pamperşi. Şi drogatu' ăla de fii-tu' trebuie să-şi găsească o slujbă. Că şi îndemnizaţiile de însoţitor le va tăia Orban!
Bă beltecosule băga-ţi-aş urină-n plămânu' beteag, i-aţi făcut lu' ăla mic brad? Dar un cadou i-aţi pus sub el? ...... vai mama voastră de leneşi şi de asistaţi sociali. Pfiuuuuuuu, că urâţi mai sunteţi amândoi:



DOI POPONARI DIN TINCA! POPONARI COMUNIŞTI! DOI ASISTAŢI SOCIALI!
LA MUNCĂ NENOROCIŢILOR CĂ S-A RUPT ŞNURUL!
LA MUNCĂ, LA BĂTUT ŢĂRUŞI CU CURUL!

UPDATE 26.12.2019 / 01:29
Beltecosule guşatule şi comunist împuţitule, am o curiozitate:
ÎN NOAPTEA CRĂCIUNULUI TE-A ŞTERS BELTECOASA LA CUR?
SAU TE-A LĂSAT SĂ PUŢI CU RAHATUL TUFLIT ÎN PAMPERS?
Hahaha, vai mama ta purtător de pamperşi. Te agăţi cu ghearele de viaţă. Îţi este frică de moarte schizofrenicule. Să nu uiţi blestemul beltecosule!

UPDATE 26.12.2019 / 15:29
Beltecosule, te-ai trezit viu sau mort? Muribundule, beltecoasa te-a şters la cur? Ia spune te-ai hotărât?
RUPI BLESTEMUL SAU NU-L RUPI?
ŢI-A MAI RĂMAS UN DRAM DE BĂRBĂŢIE ÎN TRUPUL PUTREZIT
ASTFEL ÎNCÂT SĂ-ŢI PUI FUNIA DE GÂT ŞI SĂ RUPI BLESTEMUL?
CUMUNIST ÎMPUŢIT JUMĂTATE PUTREZIT,
DACĂ DE FRICA MORŢII NU VEI FI ÎN STARE SĂ RUPI BLESTEMUL
SĂ ŞTII DE LA MINE CĂ DE MURIT TOT VEI MURI!
VEI MURI DUPĂ CE
CEL DINTÂIUL MORT VA FI NEPOTUL TĂU ŞI MAI APOI FIUL TĂU!
Nu că ar fi o pagubă-n cultura de castraveţi a lu' coana Frosa (căca-s-ar în blidu' tău!). Nici fii-tu' nu-i mai breaz:
DUPĂ CÂTE DROGURI A BĂGAT ÎN EL TOT A MORT PUTE SCHIZOFRENICUL!
FUTU-VĂ-N GURĂ ŞI TOT NEAMU'-N CUR DE BEŢIVANI ÎMPUŢIŢI!



DACĂ FIUL MEU AR FI
UN DROGAT, O PUTOARE, UN ASCHILOPAT ŞI-UN SCHIZOFRENIC
I-AŞ PUNE OTRAVĂ ÎN MÂNCARE!

În loc să se ducă să muncească stă toată ziua pe baltă la peşte. Vai mama voastră de lepre băsiste ...... profesori de istorie comunistă!
DEMENŢI ADULATORI AI UNUI CRIMINAL DE RĂZBOI,
ÎNJURĂTORI AI MONARHIEI,
ANTISEMIŢI SCHILAVI ŞI NERUŞINAŢI!

PS Beltecosule, dacă din cauza şuncilor nu te mai poţi urca pe scaun să-ţi pui funia de gât, ia nişte furadan .... futu-ţi naţia ta de lepră băsistă! MURIBUNDULE! CADAVRU JUMĂTATE PUTREZIT!


5 DECEMBRIE 2019

Se agită lumea că învăţământul e la pământ. Din 79 de ţări România este pe locul 47 cu 44% analfabeţi funcţionali. Adică, pe româneşte spus, 44% citesc dar nu-nţeleg ce citesc.
De cateva zile încoace gura nu le mai tace. Pe la TV-uri o turmă de dăştepţi şi dăştepte, în frunte cu madama de la Învăţământ, sucesc problema şi pe faţă şi pe dos. Doar-doar vor găsi o soluţie. Părerea mea e că soluţii nu vor găsi.
FĂRĂ SĂ CUREŢI ÎNVĂŢĂMÂNTUL DE LEPRE
DE-AL DE MIHAI BELTECHI ŞI MIHAIL BELTECHI
NU AI CUM SĂ GĂSEŞTI SOLUŢII!



I-aş recomanda madamei de la Învăţământ să citească ceea ce postează aceste două lepre în virtual. Şi după ce va citi, să ne spună dacă învăţământul din România poate fi reformat cu astfel de profesori.


1 DECEMBRIE 2019



CINE-I BROASCA? DAR COCALARUL?


25 NOIEMBRIE 2019

Hahaha, scatofilule ai belit belengheru' tataie ......
IOHANIS E PREŞEDINTE,
ARE GUVERNUL LUI DECI CÂŢU VĂ TAIE TOATE AJUTOARELE BĂNEŞTI!
LA MUNCĂ FUTU-VĂ-N GURĂ DE ASISTAŢI SOCIALI!



LA MUNCĂ, DERBEDEI, CĂ TRECE ANUL
C-A VENIT LA FINANŢE CÎŢU ŞI-O SĂ VĂ TAIE BANU'
NENOROCIŢILOR S-A CAM RUPT ŞNURUL,
LA MUNCĂ LA BĂTUT ŢĂRUŞI CU CURUL!

18 NOIEMBRIE 2019

https://acum.tv/articol/8059/


15 NOIEMBRIE 2019




Păi bine măh beltecosule, din ăsta îmi eşti?
EU TE CREDEAM PSIHOPUPU ŞI CÂND COLO TU EŞTI SCHIZOPUPU!
HAHAHAI CĂ-I TARE!

14 NOIEMBRIE 2019

Bă Beltechi, nu-ţi mai pierde vremea p-aci prin ogradă ţipând:"Vreau să mă fuţi în cur, vreau să mă fuţi în cur!" - CĂ EU NU FUT STÂRVURI ÎN CUR!. Ăsta-i fii-tu' măh?. Ce pula mea boală are? Are SIDA sau şi ăsta-i olog de plămâni?



Brrrrrr, în ce hal arată! Cu cine l-a făcut nevastă-ta măh?
CU COADA DE LA GREBLĂ?
Bă scatofilule, în loc să stea pe baltă să prindă peşte mai bine trimite schilavu' la Bucureşti ca să ţi-l fac foto-model:




08 NOIEMBRIE 2019

MIHAI BELTECHI TURNĂTOR ÎMPUŢIT, BĂSIST JEGOS, SĂ MORI BINE!
ÎN CHINURI CU CĂCATU'-N PAMPERS, SCATOFILULE!
ŞI TOŢI CEILALŢI DIN NEAMU' TĂU SPURCAT CE-ŢI POARTĂ NUMELE
SĂ MOARĂ-N CHINURI!
SĂ ŢI SE STÂRPEASCĂ NEAMU'
DOMNULE PROFESOR DE ISTORIE COMUNISTĂ!

02 NOIEMBRIE 2019
Aflai astfel în timpul drumului (după ce mai întâi ne oprirăm şi intrarăm într-un fel de garaj şi un ins ne deschise şi ne încărcarăm fiecare cu aparate numite vermorele, cu material de lipit crăpăturile şi încheieturile uşilor şi ferestrelor şi câteva scări) că şobolănimea nu trăieşte în dezordine, că se organizează acolo unde sunt condiţii, adică apă şi mâncare, în colonii şi pe clanuri, fiecare cu familia lui, soţ, soţie şi copii, şi că la maturizarea fetelor (aşa le numea famenul, fete) şeful de clan îşi omoară nevasta şi alege dintre tinerele copile pe cea mai drăguţă şi mai aptă în înmulţire şi reîncepe ciclul de reproducere. Pe urmă, după vreo zece-doisprezece ani şeful albeşte şi este şi el omorât de unul mai tânăr. Au camere de dormit, chiar şi anticamere, şi în stânga (nu în dreapta) fiecărei camere un culoar şi loc unde îşi fac nevoile, şi alt loc, un fel de cămară, unde îşi ţin alimentele. Fetele dorm într-o parte, băieţii în alta.
- Atacă, dom' şef. Sar la piept sau la coaie. Au coadă puternică. Nevasta alăptează, stă aşa întinsă, ca o scroafă. Şi un porumb ştiţi cum îl cară? Se pune unul pe spate, ţine ştiuletele pe burtă cu lăbuţele şi alţii îl trag de coadă. Am găsit odată, dom' şef, unul cu dinţii aşa de mari, că ne-am speriat toţi. Mari de tot, uite aşa îşi ţinea gura (şi famenul îşi rânji nişte dinţi laţi şi galbeni, dintre care unul era cenuşiu, şi îşi deschise astfel gura, şi avui strania senzaţie că şi el semăna în clipa aceea cu un şobolan, în orice caz avea în el ceva şobolănesc), n-o mai putea închide din pricina dinţilor, l-am visat noaptea... Aşa sunt ei daţi de la Dumnezeu, să le crească dinţii şi să nu mai poată mânca şi să moară de foame dacă nu rod tot timpul lemn! Dacă nu găsesc lemn de ros, e jale!



Popa încolţise unul mare şi gras cât o pisică şi îl şpriţuia acolo unde se plasase. Îndrăzneţ, şobolanul îl înfruntă, făcu un salt şi ţâşni în sus şi puţin lipsi să nu-l apuce pe popă de nas. Revenind pe mozaic, se aţinti din nou, cu râtul lui mic ridicat în sus, şi avui, timp de câteva secunde, impresia că un dialog, o înţelegere urma să aibă loc între cei doi, căci popa îi spuse cu o detaşare ironică:
- Ei, dom' Beltechi, ai vrut, domne, să mă muşti? Păi nu-ţi merge cu mine, domne, ascultă, băiete, puştiule, ia înghite tu, şi-i trimise, strâmbându-se bestial, un snop de substanţe din vermorelul pe care îl ducea în spinare.
Înţelegerea însă nu se realiză, şobolanul ţâşni pe lângă el şi ieşi peste noi. Corpul îi tremura ca o piftie, era gras şi nu fugea prea tare, şoldurile scabroase i se mişcau leneş. Alerga de la un capăt la altul în încăperea plină de birouri.
(un altfel de Preda)

31 OCTOMBRIE 2019

Mesaj primit astăzi:



31 OCTOMBRIE 2019

Bă libarcă comunistă, diferenţa dintre noi doi nu este dată de faptul că după ce ne-am trăit traiul şi ne-am mâncat mălaiul, eu în continuare mănânc beau şi fut iar tu, înfofolit şi închis în casă, îţi tufleşti căcatul din pampers sub cur.

Bă libarcă comunistă, diferenţa dintre noi doi nu este dată de faptul că eu sunt un mitic capitalist şi tu un iobag tincan-penticostalist.

Bă libarcă comunistă, diferenţa dintre noi doi nu este dată de faptul că ai mei doi armăsari sunt înalţi cât uşa (băga-l-aş în pizda mă-sii de sectorist, cred că a fost un neam de pune becuri) pe când al tău .... zău de nu arată precum un zombi. În plus, în timp ce al tău stă şi prinde peşte pe baltă deoarece nimeni nu-l angajează, al meu cel mare lucrează la unul dintre cei mai mari jucători de consultanță fiscală și audit la nivel global, iar cel mic, deocamdată la liceu fiind, e şmecher de Piaţa Romană, bursier de merit al statului român. Şi tot spre informarea ta:
PE AMÂNDOI EU I-AM CRESCUT! FAPTUL CĂ PATUL MI-A FOST AGLOMERAT MEREU ŞI CĂ AM SCHIMBAT MUIERILE CA PE CIORAPI, NU M-A FĂCUT SĂ UIT CĂ TOT CEEA CE LĂSĂM ÎN URMA NOASTRĂ SUNT COPIII!
Bănănăind prin fecalicele tale ogrăzi am văzut o poză care (e mare păcat ce spun acum!) mi-a stârnit milă. Şi tocmai de aceea postez şi eu o poză. Pune alături cele două poze, poze în care şi cel mic al meu şi nepotul tău aveau cam aceeaşi vârstă.



Şi privind pozele precis vei vedea cât de mare-i distanţa de la tine la mine. Dar oricum nici măcar acest aspect nu poate fi considerat ca fiind o diferenţă între noi.

Şi ca să n-o mai ard aiurea, nu de alta dar m-aşteaptă golanii la cârciumă, hai să-ţi spun care-i diferenţa între noi doi:
BĂ LIBARCĂ COMUNISTĂ, MIE NU ÎMI ESTE FRICĂ DE MOARTE
ÎN TIMP CE TU, DE FRICA MORŢII, TE CACI ÎN FIECARE ZI PE TINE!

BĂ LIBARCĂ COMUNISTĂ, DACĂ EU AŞ AJUNGE SĂ MĂ CAC PE MINE,
IMEDIAT MI-AŞ TRAGE UN GLONŢ ÎN CAP!
CĂCI RUŞINE MI-AR FI CA NEVASTA, COPII SAU MENAJERA
SĂ-MI ŞTEARGĂ RAHATU' DE LA CUR!
Acum ai înţeles care-i diferenţa dintre noi, băi libarcă comunistă?

PS Şi mai există o diferenţă între noi doi bă prostălău bătrân şi piţigăiat.
PRIVEŞTE BĂ CUM ARĂT EU LA VÂRSTA PE CARE O AI ŞI TU!



ÎN TIMP CE TU, STAI ŞI-ŢI TUFLEŞTI CĂCATU'-N PAMPERS SUB CUR AŞTEPTÂND POŞTAŞUL SĂ-ŢI ADUCĂ MIZERA PENSIE,
EU BÂNTUI ŢARA C-O TURMĂ DE SALOPETIŞTI ŞI CONSTRUIM.
DUPĂ NOI RĂMÂNE CEVA BELTECHI!
DUPĂ TINE CE PIZDA MĂ-TII RĂMÂNE?
RAHATUL UNEI LIBĂRCI COMUNISTE ÎMPRĂŞTIAT PRIN TOT VIRTUALUL?

27 OCTOMBRIE 2019

Beltechi, jigodie comunistă, am o veste bună pentru tine. Din cauză de noapte lungă am luat un pic la răscolit rastelul cu vechituri. Şi răscolind rastelul, fără să ştiu ce caut, am dat peste un docoment ciudăţel. Era un fel de declaraţie în care groful, pe a cărui moşie iobăgeau tac-tu' şi mă-ta, declara că pe numita mă-ta, fiind slută şi gheboasă, în noaptea nunţii n-a futut-o-n pizdă ci în cur. Şi că nu ştie dacă era fată mare dar în cur era lăbărţată. În concluzie:
TU NU EŞTI SCURSURĂ DE GROF CI PUI DE PROST.
(că doar mă-ta n-a rămas gravidă-n cur cu grofu'!)
SPUN "PUI DE PROST" DEOARECE,
DACĂ TE-NTREB CE EŞTI - DAC SAU ROMAN? - TU HABAR N-AI!
ŞI RĂSPUNZI PROSTEŞTE: DACO-ROMAN!
ADICĂ TOT PRODUSUL UNUI VIOL!

Bă prostănacule, tu chiar nu înţelegi esenţa acestui neam? Tu chiar nu-nţelegi că toate neamurile care au trecut p-aci v-au futut?
ROMANII AU VENIT ŞI V-AU FUTUT!
HUNII AU VENIT ŞI V-AU FUTUT!
INDIENII (ăştia care în bătaie de joc îşi spun rommi) AU VENIT ŞI V-AU FUTUT!
TURCII AU VENIT ŞI V-AU FUTUT!
AUSTRIECII AU VENIT ŞI V-AU FUTUT!
GRECII AU VENIT ŞI V-AU FUTUT!
NEMŢII AU VENIT ŞI V-AU FUTUT!
RUŞII AU VENIT ŞI V-AU FUTUT!
AMERICANII ŞI ENGLEZOII, CE-I DREPT N-AU VENIT, DAR TOT V-AU FUTUT! LA YALTA!
şi ca să-nchei lista cu futaiuri:
COMUNISTUL ILIESCU V-A FUTUT!
SECĂTURA BĂSESCU CU SLUGOIUL SĂU BOC PENTICOSTALEZUL V-AU FUTUT!
ŞI-ACU' VĂ FUTE UN NEMERNIC MARE CÂT DULAPU' ŞI PROST CA ARACU'!

Pe Decebal l-au căsăpit romanii, Mircea şi-a trimis fiul ostatic şi plătea 3000 tribut, Mihai Viteazul un aventurier descăpăţânat de nemţii lu' Basta, Ştefan cel Mare un curvar căruia turcii i-au luat sabia, Bălcescu un bolnav de plămîni, pe Cuza l-au săltat din patul curvei care se afla lângă iatacul Doamnei, Mihai vai mama lui fugit din ţară, Antonescu un dobitoc. Că doar un dobitoc putea să trimită trupele române la Odesa.
CE PULA MEA AM CĂUTAT NOI LA ODESA, BĂ SCATOFILULE?

Şi că tot veni vorba de Boc penticostalezu'. Auzi bă scatofil bătrân, la voi la penticostalezi, după slujbă se stinge lumina şi penticostalezele-şi aruncă chiloţii-n tavan, nu? Nu de alta dar am auzit pe surse că nevastă-ta, la slujbe, se ducea cu 3-4 perechi de chiloţi pe ea.
CĂ LU' BALABUSTA DE NEVASTĂ-TA ÎI PLĂCEA SEXU'-N GRUP!
Auzi bă scatofilule, apropo de sexu' penticostalez de după slujbă, am o întrebare:
CÂND S-A APRINS LUMINA
NU S-A NIMERIT VR'ODATĂ SĂ FII CU CHILOŢII LU' FII-TA ÎN MÂNĂ?
EU, SINCER, CRED CĂ DA!
Oricum despre fii-ta mai vorbim. Nu de alta dar vreau să te fac socru. Să vă ridic nivelu' la IQ în neam futu-vă rasa voastră de iobagi penticostalezi, că proşti mai sunteţi.
PROŞTI ŞI ÎNGĂLAŢI!

PS1 Beltecosule, vezi că ţi-am aruncat prin poştă mănuşa:



SĂ AI CU CE TE SCĂRPINA-N GĂOAZA LĂBĂRŢATĂ DUPĂ CE TE CACI!

PS2 Beltecosule ca să n-avem vorbe:
NICIODATĂ ÎN BAZACONIILE MELE POSTATE-N VIRTUAL
NU AM ATACAT COPII MINORI!
Dar pe rataţii descendenţi - MAJORI! - ai unora de-al de tine am avut o deosebită plăcere să-i fut. Pfiuuuuuu, ce meclă de drogat are fii-tu! Pfiuuuuu că urât a mai fost poştaşu' care a poştit-o pe nevastă-ta!


26 OCTOMBRIE 2019

Beltecosule, observ că te-am "sirenat" ca la manual. Stai cu ochii beliţi în ograda asta precum stătea nevastă-ta la geam ca nu cumva, pe nepusă masă, să apari tu beat de la scoală în timp ce poştaşul i-o trăgea precum ţapul caprei.
Mi te închipui, privind monitorul cu ochii injectaţi de furie, mânjit de căcat pe la bot după ce furios bagi mâna-n pampers ca să-i verifici aciditatea.
CĂ DACĂ CĂCATU' ŢI-E PREA ACID, RIŞTI SĂ FACI STOP LA INIMIOARĂ!
Ca să te mai calmezi, ia de citeşte aici cum stă treaba cu boala ta:



Se pare că tu te-ncadrezi în cei 15% ce supravieţuiesc acestei boli mai mult de 5 ani. Dar atenţie că sorocul e acuşica-acuşica. Căci există foarte foarte puţine cazuri ce supravieţuiesc mai mult de 8 ani. Repet ce am mai spus:
EU CHIAR NU ÎNŢELEG CUM POŢI TRĂI ÎNFOFOLIT SĂ NU RĂCEŞTI LA PLĂMÂNU' DAMBLAGIU CE ŢI-A MAI RĂMAS ÎN PIEPT, CĂCÂNDU-TE ÎN PAMPERS, TOATĂ ZIUA ÎN FAŢA MONITORUL CU BORCANUL DE MEDICAMENTE LÂNGĂ TINE. ASTA NU E VIAŢĂ BĂ BELTECOSULE! ŞTIU CĂ ŢI-E FRICĂ DE MOARTE DAR TREBUIE SĂ ÎNVINGI ACEASTĂ FRICĂ! FII MĂCAR O DATĂ BĂRBAT ÎN VIAŢA TA BĂ SCATOFIL PIŢIGĂIAT!
SPÂNZURĂ-TE SAU IA NIŞLTE FURADAN!
VEI SCĂPA DE CHIN ŞI LUMEA DE UN NEMERNIC!

25 OCTOMBRIE 2019

Beltecosule borâ-şi-ar câinii Bucureştiului pulele-n mă-ta, nevastă-ta şi fii-ta, de ce vorbeşti nashpa în virtual?
CE PULA MEA PROFESOR EŞTI TU , MĂH SCATOFIL PENTICOSTALEZ?

25 OCTOMBRIE 2019


BĂ BASTARD MUIST, CUM PULA MEA, CU MEDIA 5.45,
AI AJUNS TU PROFESOR?


VAI MAMA LUI ÎNVĂŢĂMÂNT ROMÂNESC PE MÂINILE CUI A AJUNS!
Bă hamsie imuno-deficitară, cu cine pizda mă-sii te-a făcut beltecoasa? Cu poştaşul?
VAI MAMA TA DE PEDELAC! BĂRBATUL ŞNUR, FĂRĂ PLĂMÂNI, PULĂ ŞI CUR! ÎN LOC SĂ PUI MÂNA PE CARTE, SĂ IEI ŞI TU O NOTĂ BUNĂ LA EXAMEN, ÎMPREUNĂ CU BOŞOROGU' SCATOFIL AŢI STAT PE BLOGURI ŞI AŢI POSTAT MĂSCĂRI BĂSISTE! PTIUUUUUUU, CE MECLĂ DE DROGAT AI!
MARŞ LA RAHAT!

24 OCTOMBRIE 2019

Beltechi, futu-ţi pe beltecoasa toţi câinii Bucureştiului, ai făcut reclamaţie? Adică:
TU AI VOIE SĂ POSTEZI TOATE PORCĂRIILE DESPRE FAMILIA MEA
DAR EU NU AM VOIE?
PĂI DEMOCRAŢIE SE NUMEŞTE ASTA, BĂ BELTECOSULE?
Te-ai trezit viu beltecosule? Te-a şters la cur beltecoasa? Pampersu' ţi l-a schimbat? Sau în sfârşit ai dat colţu'? Futu-ţi rasa ta de iobag penticostalez, astăzi te caut la fişă. Să văd cât de turnător ai fost.
Măi cacă-n pempers, cum poţi spune tu că eşti anticomunist când tu ai fost profesor de istorie comunistă? Ai mai fost şi director de şcoală! Păi cum pizda mă-sii ai fost tu director de şcoală şi nu ai turnat la securitate bă băsist împuţit? Că pe vremea lui Ceauşescu, dacă nu erai membru PCR şi turnător la securitate nu aveai cum să fii director de şcoală!
DE CE UMBLI CU CIOARA VOPSITĂ BELTECHI?
Chiar de negi că ai fost turnător la securitate şi membru de partid, mutra te dă de gol, bă muribundule.



HAHAHA, CE MUTRĂ DE COMUNIST ÎMPUŢIT AI!

UPDATE
Gata, te-ai trezit viu? Şi cum te-ai trezit ai dat năvală cu limba-n pagini?



Du-te măh nenorocitule să te spele beltecoasa la cur că pute a rahat în toată casa! Schimbă pampersul huidumă comunistă!


23 OCTOMBRIE 2019

În data de 13.09 şi 2.10 anul curent mi-ai trimis aceste mesaje.


De ce mi le-ai trimis? Habar nu am. Habar nu am deoarece, ştiindu-te bolnav de cancer, cu un plămân extirpat, eu demult te credeam mort-îngropat-putrezit. Ce-i drept, un anonim mi-a spus că eu (jigodia turbată) aş fi postat nu ştiu înjurături prin ogrăzile tale. Şi asta este total fals. Precum am mai spus, eu am conturi FB dar sunt strict personale. Unul fiind dedicat problemelor de serviciu, celălalt fiind un cont personal, ambele ataşate telefonului de serviciu respectiv telefonului personal. Cât priveşte virtualul postacilor, demult nu mă mai interesează. Sunt ani buni de când nu am mai postat ceva. Singurile postări pe care le-am făcut sunt aici la mine în ogradă şi pe un site de specialitate.
Nu ştiu dacă ai înţeles până aici ceva din tot ce ţi-am explicat. Sunt sigur că nu ai înţeles dar pe mine nu mă intereseaza. Nu-mi pasă de mizeriile pe care le postezi în virtual, deci:
SĂ POSTEZI SĂNĂTOS!
........ vorba vine "sănătos" că tu, de fapt, eşti pe jumătate mort.
CANCER ÎN ULTIMA FAZĂ, DIABET, INCONTINENŢĂ INTESTINALĂ.
Recunosc că asta cu "incontinenţa intestinală" mă amuză copios.
CÂND MI TE ÎNCHIPUI STÂND PE SCAUN ÎN FAŢA CALCULATORULUI
CU CĂCATU' DOSPIT ÎN PAMPERS,
MĂ PUFNEŞTE RÂSU'!
Bă beltecosule, dacă eu aş ajunge în situaţia de a mă şterge la cur nevastă-mea, zău de nu m-aş împuşca. Sau în cazul tău, deoarece nu ai cu ce să te împuşti, aş pleca în pădure şi m-aş spânzura cu cravata.



Bă gherţoi comunist, sărman şi fomist, în viaţa ta mizeră ai avut un costum cumsecade? Dar o cravată? Ce pula mea cravată e aia de la gâtul tău, bă guşat scatofil? Te-n morţii mă-tii de gherţoi îngălat! Ce meclă de comunist împuţit ai ....... brrrrrrr. Şi când îmi aduc aminte ce mare cocoş pintenat te dădeai tu prin virtual. Tu şi cu ţiganu' ăla îngălat de la Dej! Tu scatofil, el pedofil şi amândoi băsişti.
Beltecosule, futu-ţi faţa aia buboasă şi buhăită de mangaliţă comunistă, astăzi mă duc să-ţi arvunesc coşgiug. Nu de alta dar vin gerurile şi liberalii. Deci:
ORI MORI DE FRIG ORI MORI DE FOAME, SCATOFILULE!
În plus, după câte am citit eu, speranţa de viaţă a celor ce au cancer pulmonar, dar mai ales a celor ce au deja un plămân extirpat, este de 5..... 7 ani - maxim 8. Şi după câte am socotit eu, aţa de pe mosorul tău s-a cam terminat.
Bă beltecosule, futu-ţi faţa aia buboasă şi buhăită de mangaliţă comunistă, tu ţi-ai pus vro'dată problema că, de fapt, mă-ta n-a rămas gravidă-n noaptea nuţii cu tac-tu' ci cu grofu'? Probabilitatea ca vr'-un spermatozoid al grofului, vârât în chizda mumă-tii, să fecundeze ovulul iepuroaicei, este foarte mare. Deci:
TU NU EŞTI FIU' LU' TAC-TU' CI SCURSURA GROFULUI!
Pe româneşte spus:
TU NU EŞTI PUI DE DAC, NICI DE ROMAN!
CI DOAR BASTARDUL UNUI GROF, FUTU-ŢI MECLA AIA HIDOASĂ!

Beltecosule nu uita:
AŢA DE PE MOSOR S-A CAM TERMINAT, VIN GERURILE ŞI LIBERALII!
ORI MORI DE FRIG, ORI MORI DE FOAME!

UPDATE
Beltecosule futu-ţi faţa aia de broască comunistă, ia de vezi ce sicriu ţi-am găsit:



Groapa ţi-am săpat, monument funerar ţi-am făcut, fanfară de la Târgovişte îţi aduc, acum ţi-am cumpărat şi sicriu .......






CÂND MORI FUTU-ŢI FAŢA AIA DE BROASCĂ COMUNISTĂ?
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum